Uwaga roboty drogowe

Urząd Miejski w Elblągu informuje, że w związku z robotami drogowymi wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu i zmiany w rozkładzie jazdy ZKM:

-   ul. Marymoncka w dniach 8 i 9 czerwca br. będzie drogą wyłączoną z ruchu (układanie warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni).  W pierwszym etapie droga zamknięta będzie od ul. Kościuszki do ul. Waryńskiego (objazd wyznaczony ulicami: Królewiecka-Matalowców-Waryńskiego), w drugim etapie droga wyłączona z ruchu będzie na odcinku od ul. Waryńskiego do zjazdu w kierunku zabudowań Nadleśnictwa Elbląg (objazd wyznaczony ul. Sybiraków- Chrobrego-Kościuszki do Marymonckiej).

- w dniu 14 czerwca w godz. 8 -12.00 PKP PLK S.A. realizować naprawę nawierzchni międzytorza na przejeździe kolejowym na  ul. Malborskiej, dlatego ZKM wprowadza na ten czas zmiany w funkcjonowaniu nastepujących linii autobusowych nr 6 i 19 na odcinku od skrzyżowania Rycerska – Tysiąclecia do pętli Łódzka i pętli Skrzydlata autobusy będą kursowały objazdem w obu kierunkach, po trasie:
Linia nr 6 – Tysiąclecia, Grunwaldzka, Lotnicza, Fredry, Malborska;
Linia nr 19 – Tysiąclecia, Grunwaldzka, Lotnicza.

Za utrudnienia przepraszamy.