Dołącz do honorowych dawców krwi!

Dołącz do honorowych dawców krwi!

Dołącz do honorowych dawców krwi! - Dołącz do honorowych dawców krwi!
9 czerwca to kolejny ważny dzień w kalendarzu naszej szkolnej społeczności, której bliska jest idea krwiodawstwa. Tego dnia pod hasłem "Nasze serca są wielkie, a krew gorąca!" odbędzie się IV. edycja honorowego oddawania krwi w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług.
Procedura dla mniej wtajemniczonych
Krok 1: Zjedz śniadanko i bądź zdrów!!
Krok 2: Rejestracja - przedstawiamy swój dowód osobisty, otrzymujemy ankietę którą wypełniamy w czasie oczekiwania na pobranie próbki krwi i wizytę u lekarza. To badanie określa, czy możemy oddać krew w tym dniu.
Krok 3: Podczas wizyty u lekarza - po zbadaniu i zmierzeniu ciśnienia - zostanie podjęta ostateczna decyzja o twoim kojenym kroku.
Krok 4: Trwa ok. 5 minut - to czas poboru krwi w miłym towarzytwie pań pielęgniarek.
Krok 5: Najprzyjemniejszy! Tuż po oddaniu krwi zyskujemy przeczucie, że być może komuś uratowaliśmy życie. Dodatkowo dostajemy też słodki upominek w postaci kilku tabliczek czekolady oraz zwolnienie z zajęć lekcynych (praktycznych)!
Krok 6: Delektujemy się dobrym uczynkiem. :)

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów pełnoletnich, absolwentów naszej szkoły i inne osoby do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji.


Akcją kieruje p. Jerzy Pędzisz.


Z poważaniem,
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu