III Rodzinny Piknik Nauki i Techniki

piknik

piknik - piknik


Poznać tajemnicę światłowodu, zbudować własnoręcznie most, przeczytać komuś w myślach… to i wiele innych atrakcji czeka na Was podczas III Rodzinnego Pikniku Nauki i Techniki w Elbląskim Parku Technologicznym.  Sobota 4 czerwca, ul. Stanisława Sulimy 1 na Modrzewinie, w godzinach 10.00 -16:00.

 

W programie tegorocznego Pikniku:
•    interaktywna wystawa EduFun,
•    roboty humanoidalne, roboty lego,
•    pokazy chemiczne,
•    laboratoria, wirtualna rzeczywistość, sandbot,
•    scena Startup Standup – Platformy Startowe Hub of Talents
•    nowoczesny sprzęt Policji, Żandarmerii Wojskowej, Straży Granicznej,
•    dmuchana zjeżdżalnia,  gigantyczne piłkarzyki,
•    gry planszowe, konkursy i piknikowa loteria.

ZKM zorganizuje tego dnia dodatkowy autobus miejski (obowiązują bilety i karty miejskie). Specjalny piknikowy autobus rozpocznie swoją trasę na placu słowiańskim o 9.45 i będzie kursował do EPT i z powrotem co 1 godzinę.

Atrakcje i nagrody zapewniają Partnerzy: FLSmidth MAAG Gear, Metrotest, MediaMarkt, FanRobot, Test, WJSP Poland, Metalexpert, Proxmus, Kancelaria prawna Legal Expert, LogbarTrans, Elspaw, Hempoland, MBS Systems, InfoPower, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia, Hotel Elbląg, Restauracja Dom Królów, So natural SPA, Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Placówka Straży Granicznej w Elblągu, Teatr im. Aleksandra Seweruka w Elblągu, ZKM Elbląg, Przedszkole One Step, Agama Włodzimierz Wawro, Calypso Fitness Club, Eko Partner, Envichem, theConstruct, Future Kids, Kominki Dominik Kurcwald, WMARR, PUP w Elblągu, UM w Elblągu.

Patronat Honorowy: Witold Wróblewski Prezydent Elbląga
Patronat Medialny: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Telewizja Elbląska

PLAKAT

KURSY DO EPT

schemat

schemat - schemat

 

Elbląski Park Technologiczny

Dołącz do nas na Facebook'u
https://www.facebook.com/LaboratoriumEPT

www.ept.umelblag.pl  
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 55 237 47 38