Wymyśl nazwę dla hali i zgarnij nagrody

Wymyśl nazwę dla hali i zgarnij nagrody

Wymyśl nazwę dla hali i zgarnij nagrody - Wymyśl nazwę dla hali i zgarnij nagrody
Jest areną najważniejszych wydarzeń sportowych w naszym mieście, a kibice znają ją jako hala CS-B. Od teraz ma się to jednak zmienić. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił właśnie konkurs na nazwę Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej.

Wraz z początkiem kwietnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Sportowo-Biznesowe zostały połączone i utworzyły nową jednostkę budżetową. Także obiekty sportowe, które dotychczas należały do obu jednostek, są obecnie administrowane przez nowy MOSiR. Największe z nich czyli lodowisko oraz Centrum Rekreacji Wodnej mają już swoje nazwy. Teraz przyszedł czas na Halę Sportowo-Widowiskową przy al. Grunwaldzkiej.

- Lodowisko nosi nazwę Heleny Pilejczyk, naszej wspaniałej łyżwiarki, brązowej medalistki olimpijskiej, a dla Centrum Rekreacji Wodnej elblążanie nie tak dawno wybrali nazwę Dolinka - wyjaśnia Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji. - Teraz przyszedł czas na halę przy al. Grunwaldzkiej. Chcemy, aby także ten obiekt miał swoją nazwę, która mieszkańcom kojarzyła się będzie z wydarzeniami organizowanymi w tym obiekcie. Ważne by nowa nazwa hali oddawała jej charakter, kojarzyła się ze sportem oraz naszym miastem. Zachęcamy do udziału w konkursie, a na zwycięzcę konkursu czekają nagrody.

A jest o co walczyć, bo dla autora zwycięskiej nazwy organizator przygotował ciekawe nagrody. Osoba, której propozycja okaże się najlepsza, otrzyma podwójny karnet na mecze piłki ręcznej w sezonie 2016/2017 oraz wejściówki na imprezy sportowe organizowane do końca 2016 roku w hali przy al. Grunwaldzkiej. Konkurs rusza w środę, 4 maja, o godz. 11.00.

Aby wziąć w nim udział należy propozycję nowej nazwy Hali Sportowo-Widowiskowej przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każda propozycja powinna zawierać imię i nazwisko autora, dane adresowe i numer telefonu kontaktowego. Konkurs ma charakter otwarty, a  jego uczestnikami mogą być osoby fizyczne i prawne. Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie trzy propozycje. W przypadku, gdy nadsyłane propozycje nazw będą się powtarzać, do konkursu kwalifikuje się autor pierwszej z nich (decyduje data i godzina wpłynięcia na skrzynkę mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Pierwszy etap konkursu potrwa do 13 maja 2016 roku do godz. 11:00. Decyduje data i godzina wpływu propozycji konkursowej na skrzynkę mailową. Prace przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane. Następnie Komisja Konkursowa, w skład której wejdą przedstawiciele Urzędu Miejskiego, MOSiR-u, Redakcji Elbląskiego Dziennika Internetowego info.elblag.pl oraz Rady Sportu, spośród wszystkich nadesłanych propozycji wyłoni dziesięć nazw, które przejdą do kolejnej fazy konkursu. Na tym etapie propozycje zostaną opublikowane na stronie info.elblag.pl w specjalnie przygotowanej sondzie w wyniku której wyłoniona zostanie zwycięska nazwa. Zakończenie głosowania nastąpi 24 maja 2016r.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin można znaleźć na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także na stronie Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR.

Regulamin konkursu


Tekst i fot MOSiR