Konkurs na najatrakcyjniejszą ofertę w akcji „Elbląg za pół ceny”

Konkurs na najatrakcyjniejszą ofertę w akcji „Elbląg za pół ceny”

Konkurs na najatrakcyjniejszą ofertę w akcji „Elbląg za pół ceny” - Konkurs na najatrakcyjniejszą ofertę w akcji „Elbląg za pół ceny”

Już w najbliższą sobotę i niedzielę wiosenna odsłona „Elbląga za pół ceny”. A to oznacza, że w tych dniach będziemy mogli skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez elbląskie firmy. Tradycyjnie będzie można dobrze zjeść, skorzystać z zabiegów w salonach urody, a nawet polatać szybowcem (wykaz wszystkich promocji na stronie www.elblagzapolceny.elblag.eu).

Oferta jest bogata i różnorodna, a my z Państwa pomocą, chcemy wybrać tę najatrakcyjniejszą.
Konkurs na najciekawszą ofertę w ramach „Elbląg za pół ceny” będzie się odbywał za pośrednictwem Facebooka. Chcielibyśmy, aby  jurorami byli wszyscy Ci, którzy w najbliższy weekend odwiedzają lokale naszych partnerów akcji.

Konkurs rozpocznie się 23 kwietnia o godz. 10.00 i zakończy 25 kwietnia w południe. Wystarczy odwiedzić lokale oznaczone promocyjnymi plakatami, a później wejść na stronę internetową www.elblagzapolceny.elblag.eu i tam „zalajkować” ofertę, która najbardziej przypadła Państwu do gustu.

Zwycięzcą konkursu zostanie ta firma, która zdobędzie największą liczbę głosów „LUBIĘ TO”. Nagrodą będzie wyróżnienie oraz pakiet promocyjny, w postaci: emisji 20 spotów promocyjnych w radiu ESKA Elbląg i emisja banneru reklamowego wyświetlanego przez okres 30 dni na stronie www.elblag.eu.
Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej akcji www.elblagzapolceny.elblag.eu, oraz na stronie Urzędu Miejskiego www.elblag.eu, nie później niż 28 kwietnia 2016 roku.