Praca w Informacji Turystycznej

it

Jesteś osobą komunikatywną? Biegle znasz język angielski lub niemiecki, a twoją pasją jest turystyka? Posiadasz wiedzę na temat Elbląga i okolic? - to właśnie Ciebie szukamy! Urząd Miejski w Elblągu poszukuje osób chętnych do pracy w Punktach Informacji Turystycznej.Praca polega na bezpośrednim kontakcie z turystami z kraju i zagranicy, odpowiadaniu na pytania klienta, informowaniu, konsultowaniu oraz doradzaniu w wyborze oferty turystycznej.

 

Niezbędna jest znajomość języków obcych, umiejętność nawiązywania kontaktów i współpracy z klientami oraz podmiotami działającymi nie tylko w turystyce. Obecnie poszukujemy pracowników, którzy zatrudnieni będą na umowę zlecenie do pracy w systemie 7-dniowym, zmianowym, na okres od maja do września 2016 r.

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (lub dostarczenie osobiście) do 14 kwietnia do godziny 10:00.