Zastosowanie druku 3D w Twojej firmie

Medycyna, przemysł jubilerski, narzędzia obróbcze, prototypy, produkcja seryjna – to niektóre obszary gdzie zastosowanie ma drukarka 3D zlokalizowana w Elbląskim Parku Technologicznym.Serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkanie dot. prototypowania i wydruku 3d pod katem specyficznych potrzeb przedsiębiorców. Celem spotkania jest zaprezentowanie możliwości jakie daje dostępny w Elblągu wydruk 3D.

W trakcie spotkania zaprezentujemy Państwu proces tworzenia wydruku 3D od fazy projektu, przez modelowanie po wydruk. Uczestnicy zapoznają się z możliwościami technologicznych metod druku SLS, FDM, PolyJet i DMLS. Omówione zostaną szczegóły dotyczące każdej z technologii, dostępne materiały, możliwości oraz ograniczenia. Ponadto uczestnik warsztatów będzie mógł praktycznie przejść przez ścieżkę wydruku na drukarce 3D Objet30 tj.: przygotować plik do wydruku i omówić istotne parametry, przygotować drukarkę pod wydruk oraz samodzielnie stworzyć wydruk.
Serdecznie zapraszamy!

Termin warsztatów: 25 stycznia br. godzina 10.30
Miejsce: Elbląski Park Technologiczny sala 220-221, ul. Stanisława Sulimy 1 Elbląg,

Zapisy na szkolenie proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informacji o szkoleniu udziela Pani Wioletta Knop pod numerem telefonu 791 238 681