24 Finał WOŚP w Elblagu!

WOŚP
Już 10 stycznia po raz  24 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! W finałowe granie włącza się oczywiście tradycyjnie nasze miasto. Elbląski sztab został już oficjalnie zarejestrowany. Styczniowy Finał, podobnie jak w roku ubiegłym koordynuje PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej. Liczymy również na pomoc mieszkańców!

Chcesz zostać wolontariuszem i kwestować z puszką?
Rejestrację Wolontariuszy prowadzi Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu (ul. Związku Jaszczurczego 17). Tam musisz się zgłosić. Zabierz z sobą koniecznie dokument tożsamości (dowód osobisty / legitymację szkolną). Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna.
Rejestracja wolontariuszy trwa w godzinach od 15 do18 lecz jak ktoś przyjdzie w tzw. międzyczasie to też zarejestrujemy

Chcesz przekazać przedmiot na licytację?
Jak co roku w ramach finału prowadzone będą licytacje. Chętnie przyjmiemy wszelkie przedmioty. Może to być coś o konkretnej wartości materialnej (np. biżuteria), ale też rzeczy o wartości sentymentalnej takie jak np. własnoręcznie namalowany obraz, aniołek ulepiony z masy solnej.
Zbiórkę przedmiotów  przeznaczonych na licytację również prowadzi Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu (ul. Związku Jaszczurczego 17).Gadżety można przynosić w godzinach od 9 do 18.

Chcesz zorganizować wydarzenie w ramach Finału?
Chcesz zorganizować imprezę na terenie swojej szkoły, uczelni, zakładu pracy, albo w ulubionym pubie?
Zgłoście się do nas. Czekamy na Ciebie w siedzibie PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej (ul. Krótkiej 5), możesz też skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Chcesz wspomóc pracę Sztab?
Chcesz pomóc nam zorganizować Finał? Może chcesz pomóc w transporcie, dystrybucji plakatów, możesz udostępnić namioty, nagrzewnice czy inny niezbędny sprzęt, pomóc nam zorganizować poczęstunek dla wolontariuszy i ekipy, pomóc w całej machinie techniczno - logistycznej, niezbędnej by tak duże wydarzenie mogło się odbyć?
Zgłoś się do naszego biura w PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, lub napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Chcesz zagrać na scenie głównej WOŚP Elbląg?
Jesteś muzykiem i chcesz wystąpić sam lub ze swoim zespołem na naszej scenie? Napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., opowiedz w kilku zdaniach kim jesteś i co tworzysz. Jeśli posiadasz nagrania lub filmy - pochwal się koniecznie! Jeśli możesz - już na tym etapie załącz rider techniczny, bardzo ułatwisz nam pracę.

Kontakty:
GŁÓWNE BIURO Sztabu WOŚP Elbląg
Szef Sztabu WOŚP w Elblągu - Agnieszka Banaś
PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, ul. Krótka 5 82-300 Elbląg
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 55 641 12 96

Wolontariusze kwestujący i przedmioty na licytacje
Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
Adres - Związku Jaszczurczego 17
Tel: 800 300 594, 55 235 18 85