Dzień Parcownika Socjalnego

Dzień Parcownika Socjalnego

Dzień Parcownika Socjalnego - Dzień Parcownika Socjalnego
W miniony piątek w Kamieniczkach Elbląskich odbyła się uroczystość z okazji obchodzonego 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego. Była to okazja do podziękowania za ciężką pracę i zaangażowanie wszystkim tym, którzy swoje życie zawodowe związali z pomocą drugiemu człowiekowi.

 

Podczas uroczystości Prezydent nagrodził pracowników pomocy społecznej, w tym MOPS, domów pomocy społecznej, placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz środowiskowych domów samopomocy.

- „Zawsze jesteście tam, gdzie potrzeba jest pomoc. To praca trudna, czasem nawet niebezpieczna. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy swoją pracą pomagają drugiemu człowiekowi. Na kolejne lata życzę im wytrwałości, determinacji, a przede wszystkim satysfakcji z wykonywanego zawodu dalszej pracy oraz w życiu osobistym” – zaznaczył Witold Wróblewski Prezydent Elbląga.

- „Praca pracownika socjalnego nie jest łatwa, wymaga serca, otwartości, empatii i zrozumienia, dlatego pracownicy socjalni to ludzie o wyjątkowych cechach”- zaznaczyła podczas uroczystości  Grażyna Kluge, wicewojewoda warmińsko–mazurski,

Uroczystość uświetniły występy artystyczne dzieci z Koła Teatralnego przy Szkole Podstawowej nr 19.

Lista nagrodzonych pracowników

Galeria zdjęć