Z internatu w punkt przedszkolny

punkt przedszkolny

punkt przedszkolny - punkt przedszkolny
Wczoraj oficjalnie otwarty został punkt przedszkolny przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1. W uroczystości wziął udział Bogusław Milusz wiceprezydent Elbląga.

Punkt przedszkolny powstał w części budynku przy ulicy Chopina 30, gdzie znajdował się internat. Dzięki przebudowie pomieszczeń znajdujących się na parterze budynku utworzono: dwie sale dydaktyczne (salę zabaw i salę odpoczynku dla dzieci), pomieszczenie higieniczno-sanitarne (dostosowane do potrzeb dzieci niepełnosprawnych) oraz dobudowano główne wejście do punktu przedszkolnego z tyłu budynku (wiatrołap i schody).  

Z punktu przedszkolnego korzystać będzie do 10 dzieci wymagających stosowania specjalnej organizacji nauki i metod pracy. Dzieci mają zapewnioną fachową opiekę pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 - kadry pedagogicznej z odpowiednimi kwalifikacjami, wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi z autyzmem i niepełnosprawnością sprzężoną. Punkt przedszkolny poszerzy i wzbogaci ofertę edukacyjną na terenie miasta.

punkt przedszkolny

punkt przedszkolny - punkt przedszkolny

punkt przedszkolny

punkt przedszkolny - punkt przedszkolny