Piegusowy festyn już w niedzielę!

 Piegusowy festyn już w niedzielę!

Piegusowy festyn już w niedzielę! - Piegusowy festyn już w niedzielę!
36. urodziny króla Piegusa już za 2 dni! Festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka będzie miał swoją kolejna odsłonę. Tym razem wspólnie zwiedzimy różne kraje - poznamy ich historię, tradycje i najważniejsze elementy.

Zbliża się Dzień Dziecka, a Festyn „W krainie króla Piegusa” to doskonała okazja na uczczenie tego wspaniałego święta. Mamy nadzieję, że będzie to przede wszystkim dzień radości, uśmiechu i dobrej zabawy – bo o to głównie chodzi.

Podczas festynu, na wszystkie dzieci będzie czekać mnóstwo wspaniałych i ciekawych konkurencji, oczywiście dopasowanych do wieku. Za pokazanie swoich sił w danym zadaniu, dzieci będą otrzymywać Piegusy, które później będzie można wymienić na nagrody. Nie zabraknie również występów tanecznych oraz pokazów na scenie. Tradycyjnie zaprezentują się również najmłodsi członkowie naszej organizacji – czyli zuchy. Jak co roku, atrakcji będzie mnóstwo.

Pamiętajmy również o akcji charytatywnej, jaką zorganizowali harcerze, a mianowicie o zbiórce pieniędzy dla ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu. Tutaj liczy się każdy grosz i mamy nadzieje, że chętnych do pomocy nie zabraknie.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i przypominamy: Start: godz. 12, Park Modrzewia.

Natomiast wszystkim dzieciom już teraz życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo radości i uśmiechu każdego dnia.

Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu. Imprezę objął honorowym patronatem Witold Wróblewski prezydent Elbląga

Kamila Niewinowska, szefowa Harcerskiej Służby Informacji