Festiwal Modelarstwa - spotkajmy się po raz drugi

 Festiwal Modelarstwa - spotkajmy się po raz drugi

Festiwal Modelarstwa - spotkajmy się po raz drugi - Festiwal Modelarstwa - spotkajmy się po raz drugi
Jeżeli drzemią w nas wspomnienia z dzieciństwa, kiedy to sklejaliśmy modele samolotu, samochodu, czy też statku, zapewne z chęcią wybierzemy się by obejrzeć prace, które przywiozą do Elbląga pasjonaci modelarstwa z całej Polski.

Od 20 do 21 czerwca br. wyjdą na jaw zabawki dorosłych: samoloty, pojazdy kołowe, gąsienicowe, okręty, czy tez figurki… bo takimi rzeczami zajmują się fascynaci Modelarstwa Redukcyjnego. Wykonują oni prace z kartonu, plastiku, technika jest dowolna. Małe i duże cacka robione są w zaciszu domowym, modelarniach, czy też na strychu…

II Elbląski Ogólnopolski Festiwal Modelarstwa o Puchar Prezydenta Elbląga i Puchar Dowódcy 16 PDZ, organizuje Stowarzyszenie Historyczno Poszukiwawcze „Denar” i 16 PDZ, a odwiedzi nas spora liczba seniorów, jak i juniorów z całego kraju, wśród nich wielu Mistrzów różnych klas modelarskich.

Konkurs odbędzie się w Klubie 16 PDZ przy ulicy Mierosławskiego 5, w godz. 13-16 (w sobotę) oraz godz. 9-13.30 (w niedzielę). Podczas festiwalu przewidziane są punkty handlowe zajmujące się tematyką modelarską.

Imprezę objął honorowym patronatem Witold Wróblewski prezydent Elbląga.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

Organizatorzy