Szkolenie: ABC organizacji pozarządowych

abc_op

abc_op - abc_op

Jak założyć stowarzyszenie lub fundację? Jaka dokumentacja jest niezbędna w każdej organizacji? W jaki sposób NGO może zarabiać pieniądze na realizację swoich działań? Zapraszamy na bezpłatne szkolenie „ABC organizacji pozarządowych”, które odbędzie się 7 grudnia 2022 w Elblągu.

Kiedy i gdzie?
Szkolenie odbędzie się w środę 7 grudnia 2022 w godzinach 9.00 - 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia ESWIP w Elblągu przy ul. Związku Jaszczurczego 17.

Program szkolenia

Kto może wziąć udział?
Przedstawiciele organizacji pozarządowych i grup inicjatywnych organizacji pozarządowych z Elbląga.

Prowadząca:
Szkolenie poprowadzi Beata Wachniewska-Mazurek - trenerka, specjalista ds. konsultacji społecznych, posiada wieloletnie doświadczenie jako doradczyni organizacji pozarządowych.

Jak się zgłosić?
Przyjęcie zaproszenia  należy zgłosić do 5 grudnia br. (poniedziałek) do godz. 16.00, wypełniając formularz online: https://forms.gle/AsEYw2P23Sjtcn2c6

Dodatkowe informacje:
Osobą kontaktową jest Rafał Narnicki, tel.: 55 235 33 88 lub 55 236 27 16, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Elbląg.