Dni Przedsiębiorczości w EPT

baner

baner - baner

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Dniach Przedsiębiorczości, które odbędą się w dniach 16-18 listopada br. w Elbląskim Parku Technologicznym.

 • 16.11.2022 r. – Konferencja: „Wsparcie dla Ukrainy. Perspektywy rozwoju polsko-ukraińskich stosunków gospodarczych w obliczu wojny na Ukrainie”, Celem wydarzenia jest zaprezentowanie najlepszych praktyk w zakresie wsparcia i pomocy dla Ukrainy oraz omówienie wyzwań gospodarczych i społecznych, związanych z odbudową powojenną Ukrainy.
   
 • 17.11.2022 r. – Konferencja specjalistyczna: „Inteligenta Fabryka w Przemyśle 4.0. Automatyzacja procesów produkcyjnych”, (zapisy: https://tiny.pl/wwmh6),
  To pierwsze tego typu wydarzenie w Elblągu - połączone z pokazami maszyn, robotów i innowacji w ich praktycznym wydaniu. Podczas konferencji będzie można dowiedzieć się więcej o: automatyzacji procesów produkcyjnych, robotyzacji przemysłu, wdrożeniu nowych technologii.
  ZAPROSZENIE
 • 18.11.2022 r. – Szkolenie: „Biznes na czasie. Aktualizacja wiedzy na temat zmian w ustawodawstwie”, (zapisy: https://tiny.pl/wwwkd),
  Celem spotkania jest dostarczenie uczestnikom wiedzy dotyczącej zakresu i form wsparcia przedsiębiorczości przez Instytucje Państwowe.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do zapisów. Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta w Elblągu i Elbląski Park Technologiczny.

Patronat Medialny: Truso.tv.

program

program - program

baner

baner - baner

baner

baner - baner

baner

baner - baner