Rodzina to moc!

 Rodzina to moc!

Rodzina to moc! - Rodzina to moc!

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu po raz kolejny rozpoczyna kampanię rodzicielstwa zastępczego. Poszukujemy nowych osób, które chciałyby i podjęłyby się wyzwania opieki nad dzieckiem lub dziećmi, pozbawionymi opieki swoich rodziców lub innych osób bliskich. Szukamy ludzi, którzy mają serce pojemne na dziecięce smutki i rozterki oraz odwagę, by zmierzyć się z traumatycznymi doświadczeniami dziecka, a także chęci do wprowadzenia zmian w swoje życie.

W związku z powyższym w dniu 24 maja 2019r. o godzinie 18 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu przy ul. Traugutta 91 po raz kolejny odbędzie się koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod hasłem RODZINA TO MOC. Koncert jest jednym z elementów projektu „Zawód rodzic zastępczy. Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Edycja III”. Jest promocją rodzicielstwa zastępczego i podziękowaniem dla wszystkich funkcjonujących rodzin zastępczych, zawodowych, niezawodowych, dziadków, rodzeństwa, którzy wychowują dzieci potrzebujące pomocy i wsparcia.

Ponadto informujemy, iż w dniach 27 – 31 maja 2019r. odbędą się „DRZWI OTWARTE” dla wszystkich chętnych osób, zainteresowanych byciem rodzicem zastępczym. Zatem ZAPRASZAMY do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu przy ul. Winnej 9, pokój 306 tel. 55 625 61 22, powiemy co dalej zrobić.