Śniadanie z Funduszami Europejskimi na 2019 rok

ept

Zapraszamy do Elbląskiego Parku Technologicznego 2 kwietnia na Śniadanie z Funduszami Europejskimi na 2019 rok.

W jaki sposób można uzyskać pieniądze na rozwój firmy, eksport i promocję, opracowanie innowacji i projekty badawcze? Jak sfinansować zakup sprzętu, maszyn, oprogramowania? Jak wykorzystać środki unijne do założenia i rozwinięcia start-upu? Co kryje się pod pojęciem innowacji?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy na konkretnych, wziętych z praktyki przykładach na najbliższym elbląskim spotkaniu pn. "Śniadanie z Funduszami Europejskimi na 2019 rok" już 02.04.2019 o godzinie 9:00 w EPT (Elbląskim Parku Technologicznym).

Spotkanie skierowane jest do firm z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz start-upów i osób planujących założenie start-upu. Opowiemy o ciekawych projektach naszych klientów, przedstawimy nowe konkursy, podpowiemy jak otrzymać dofinansowanie i odpowiemy na pytania uczestników. W związku z kończącym się budżetem UE oraz wysoką alokacją środków unijnych w konkursach skierowanych dla przedsiębiorców w bieżącym roku, zachęcamy do wzięcia udział w spotkaniu i konsultacjach.

AGENDA SPOTKANIA:
9:00-9:30 - rejestracja uczestników
9:30-10:30 - BLOK I: "Praktycznie o funduszach unijnych na 2019 rok" - prowadzi CEO Grantery, Karol Bober, ekspert z 16-letnim doświadczeniem w funduszach unijnych
10:30-12:00 - BLOK II: Pytania i odpowiedzi do ekspertów Grantery, networking przy poczęstunku w formie szwedzkiego stołu

Serdecznie zapraszamy! Spotkanie jest bezpłatne.