Dziecięcy Piekarczyk

baner

baner - baner

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie o przyznanie tytułu „Dziecięcego Piekarczyka”!

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu daje szanse młodemu pokoleniu nagrodzić osoby, instytucje bądź organizacje pozarządowe, które najbardziej wyróżniły się na tle innych swoją wyjątkową działalnością na rzecz dzieci. Laureatem zeszłorocznego „Dziecięcego Piekarczyka 2017” roku został Bogusław Tołwiński.

W tym roku również jest taka możliwość żeby uhonorować kogoś szczególnego. Każda osoba, która jeszcze nie ukończyła 18 r.ż. może wystąpić z wnioskiem o przyznanie tytułu „Dziecięcy Piekarczyk” wybranej przez siebie osobie, instytucji lub organizacji pozarządowej, która jego zdaniem wyróżnia się  swoim działaniem na rzecz dzieci. Wniosek z opisem należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 19 listopada 2018 roku, na poniższy adres (z dopiskiem „Dziecięcy Piekarczyk”)
 
Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
ul. Związku Jaszczurczego 17/26
82-300 Elbląg
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin konkursu

Więcej informacji również tutaj: http://centrumelblag.pl/strefa-wolontariatu/aktualnosci/977,ruszyla-kolejna-edycja-konkursu-dzieciecy-piekarcz

Konkurs objęty jest Patronatem Honorowym Witolda Wróblewskiego Prezydenta Elbląga.