Po raz piętnasty wybiorą najlepszą elbląska organizację

logo

logo - logo

27 września 2018 podczas uroczystej gali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu po raz piętnasty zostanie wręczona nagroda w Konkursie im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych.

ZGŁOSZENIE
REGULAMIN

Elbląskie organizacje pozarządowe to setki specjalistów, pasjonatów i hobbystów, realizujących inicjatywy, z którymi zetknął się niemal każdy mieszkaniec naszego miasta. Trudno wskazać sferę życia Elblążan, w której nie spotykaliby się z działalnością stowarzyszeń i organizacji. Podejmują działania na rzecz potrzebujących, organizują wydarzenia kulturalne, integrują mieszkańców, edukują, wspierają utalentowaną młodzież, pracują na rzecz zachowania dziedzictwa kulturowego i ochrony przyrody naszego regionu. Wyjątkowym sposobem docenienia ich pracy jest nagroda w Konkursie im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych.

Decyzję o tym, która z elbląskich inicjatyw najpełniej odpowiadała na potrzeby mieszkańców, podejmie komisja złożona z przedstawicieli elbląskich organizacji pozarządowych oraz Urzędu Miejskiego. Zwycięzca zostanie uhonorowany statuetką oraz nagrodą pieniężną w wysokości 2 tys. zł.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 sierpnia 2018 w biurze Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 27 września 2018 podczas uroczystej gali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Początek o godz. 17:30.

Konkurs organizowany jest  przez Radę Elbląskich Organizacji Pozarządowych, obsługę organizacyjną zapewnia Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu.

Informacji dotyczących konkursu udziela biuro Centrum Organizacji Pozarządowych. Osoby kontaktowe: Rafał Narnicki – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Paula Rocławska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Justyna Duks – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 55 649 12 93, 55 235 33 88.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Konkursu dostępne są na stronie internetowej Centrum Organizacji Pozarządowych.