Drugi komunikat EPWiK Sp. z o.o. o braku wody

logo

EPWiK Sp. z o.o. informuje, że w dniach 24.04.2018r. (wtorek) oraz 25.04.2018r. (środa) prowadzić będzie prace na sieci wodociągowej związane z włączeniem do eksploatacji nowo wybudowanego odcinka magistrali wodociągowej DN 400 w ramach budowy wiaduktu w ciągu ul. Lotniczej. W związku z powyższym na obszarze:

1.m. Elbląg:
a) cały obszar Elbląga położony na południe od linii wyznaczonej ulicami: Tetralna, Nowowiejska, Górnośląska, Kościuszki, Bema, Łeczycka do trasy E7 (w tym dzielnice Nowe Miasto, Nowe Pole, Środmieście, Osiek, Zatorze, Warszawskie Przedmieście)
b) inne dzielnice Elbląga : Zawodzie, Wyspa Spichrzów, Na Stoku (część), Stare Miasto, Zawada (część) oraz mała Zawada (część),  Modrzewina, Dębica (wraz z cmentarzem komunalnym)
c) ul. Browarna i Mazurska z przyległymi ulicami      

2. Gmina Elbląg:                                                             
a) Kazimierzowo (część miejscowości od ul.Radomskiej w Elblągu)
b) Bielnik Pierwszy
c) Gronowo Górne
 
mogą wystąpić okresowe lub długotrwałe (powyżej 8 godz.) spadki ciśnienia wody, miejscami całkowity brak wody, oraz pogorszenie się jej jakości. Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody EPWiK Sp. z o.o. przeprasza.

 

Natomiast w dn. 25.04.2018 /środa/ pozbawieni dostawy wody będą odbiorcy:
1/ ul.Ogólna od nr 63 do nr 67,
2/ ul.Brzechwy od nr 28 do nr 36,
3/ ul.Broniewskiego od nr 16 do nr 22.
Przewidywany czas pracy w godz. 08.00 - 16.00 (może ulec skróceniu lub wydłużeniu - w drugim   przypadku EPWiK dostarczy wodę beczkowozem).
W wyniku prowadzonych prac może wystąpić okresowe pogorszenie parametrów wody. W przypadku wystąpienia takiego zjawiska prosimy informować Pogotowie Techniczne  - tel.994. Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody EPWiK Sp. z o.o. przeprasza.
                                                                                  

k-k Pogot.Techn. Robert Danielewicz