Otwarte głowy, innowacyjne elbląskie firmy

innowacyjnie w ept

innowacyjnie w ept - innowacyjnie w ept

Podczas dziesiejszego spotkania w EPT, wprowadzającego w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, zaprezentowały się innowacyjne elbląskie firmy, które na swoje pomysły otrzymały wsparcie w ramach projektu Platform Startowych Hub of Talents.

Firmy działają w różnych branżach, mają jednak wspólny mianownik - poszukują rozwiązań, które wykorzystują nowoczesne technologie i poprzez swoje działanie mają służyć ludziom. Dzięki wsparciu finansowemu firmy będą mogły swoje pomysły urzeczywistnić i myśleć o kolejnych projektach. Poniżej prezentujemy nazwy firm ich flagowe pomysły:

Float Sp. z o.o.
Jan Sowa
Float boat – dom na wodzie, całoroczne, autonomiczne obiekty pływające z kompozytów, będących inteligentnymi, pasywnymi i ekologicznymi domami.

IRPARK Sp. z o.o.
Bartłomiej Bondarczuk i Jan Kapliński
automatyczny parking rowerowy

STKTK Sp. z o.o.
Bartosz Firmowski oraz Michał Kowalkowski
system wspierający zarządzanie lokalami gastronomicznymi, pozwalający między innymi na przeprowadzanie szybkiej, taniej i dokładnej inwentaryzacji.

GC Instruments Sp. z o.o.
Marek Klein
chromatograf wyposażony w detektor cieplno-przewodnościowy (TCD).

A&G Sp. z o.o.
Anita i Grzegorz Gniwkiewicz
modułowy kontenerowy kompleks nurkowy (MKKN) dla firm prowadzących prace podwodne i roboty hydrotechniczne.

Hub of Talents to program inkubacji, którego celem jest przygotowanie prototypu innowacyjnego produktu oraz opracowanie modelu biznesowego do jego wdrożenia na rynek. Program inkubacji sfinansowany został ze środków unijnych Programu Operacyjnego Polska Wschodnia POPW.


innowacyjne firmy w ept

innowacyjne firmy w ept - innowacyjne firmy w ept

innowacyjne firmy w ept

innowacyjne firmy w ept - innowacyjne firmy w ept