Gdzie szukać wsparcia z Funduszy Europejskich?

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: "Gdzie szukać wsparcia z Funduszy Europejskich na założenie działalności gospodarczej?".Na spotkanie zapraszamy osoby chcące założyć działalność gospodarczą.

Termin i miejsce: 30 października 2017r. w godzinach 10:00 – 12:45

 

Miejsce: Hotel Młyn ul. Kościuszki 132, 82-300 Elbląg

Więcej informacji:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu: tel. 55 620 09 13/14/16 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki uczestnictwa:
1) przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do  26 października 2017 r. do godz. 14:00,

2) potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji).

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Zgłoś nieobecność
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

 
Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Program spotkania

http://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/2986/spotkanie-informacyjne-gdzie-szukac-wsparcia-z-funduszy-europejskich-na-zalozenie-dzialalnosci-gospodarczej