Dni Elbląga i Puchar Polski Nordic Walking – utrudnienia w ruchu

Dni Elbląga i Puchar Polski Nordic Walking – utrudnienia w ruchu

Dni Elbląga i Puchar Polski Nordic Walking – utrudnienia w ruchu - Dni Elbląga i Puchar Polski Nordic Walking – utrudnienia w ruchu

Już jutro rozpoczynają się Dni Elbląga. Przez cały weekend na mieszkańców czeka  wiele atrakcji, w tym koncerty, imprezy kulturalne i sportowe, czy dni otwarte elbląskich zakładów. W związku z organizacją imprezy zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w rejonie Wyspy Spichrzów i Starego Miasta. W piątek od godz. 16.00 do godz. 24.00 oraz w sobotę od godz. 15.00 do godz. 24.00  zamknięty zostanie dla ruchu odcinek ul. Warszawskiej (od ul. Grochowskiej do Giełdowej), ul. Tartaczna i Wybrzeże Gdańskie. W niedzielę natomiast, na czas Festiwalu Wolnego Czasu zamknięta będzie w godz. 12.00 do 15.00 ulica Stary Rynek (na wysokości Ratusza Staromiejskiego, pomiędzy ul. Wigilijną i Rybacką).

Kierowcy muszą się również przygotować na utrudnienia w ruchu drogowym w pobliżu Bażantarni, gdzie w sobotę odbędzie się Puchar Polski w Nordic Walking. 24 czerwca w godzinach 7:00-15:30 zamknięta dla ruchu kołowego będzie ulica Marymoncka od skrzyżowania z ulicą Sybiraków w kierunku wschodnim. Nie będzie również możliwości wjazdu ani wyjazdu z polany przy wiatach Margitka i Irenka. Dla kibiców i uczestników wyznaczono parking przy Górze Chrobrego.

Za utrudnienia przepraszamy.
Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie i nie jeżdżenie "na pamięć".