Budżet Obywatelski, wciąż czekamy na pomysły

logo

Przypominamy, że do 25 czerwca (niedziela) czekamy na pomysły elblążan do szóstej edycji Budżetu Obywatelskiego. Do chwili obecnej mieszkańcy przekazali blisko sto pomysłów w formie elektronicznej i papierowej, zarówno tych dotyczących zadań w okręgach, jak inicjatyw ogólnomiejskich. Na finiszu przyjmowania wniosków zachęcamy kolejnych elblążan, aby dzieli się ideami, które zmieniają nasze miasto.

Wnioski można składać do 25 czerwca - elektronicznie poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.budzetobywatelski.elblag.eu lub w formie papierowej w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego (w godzinach urzędowania).

Wszelkie informacje na temat tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego dostępne będą na stronie: www.budzetobywatelski.elblag.eu lub pod numerem telefonu tel. 55 239 34 63.

Budżet Obywatelski przypomni o sobie podczas Dni Elbląga
Dla wszystkich bawiących się na Wyspie Spichrzów miasto przygotowało namiot, w którym pracownicy Urzędu Miejskiego udzielać będą niezbędnych informacji dotyczących 6. edycji Budżetu Obywatelskiego.