Mikołaj tradycyjnie nie zapomniał o dzieciach na lodowisku

mikołajki

mikołajki - mikołajki

Tradycyjnie już 6 grudnia elbląskie lodowisko Helena odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Podczas wtorkowej imprezy „Mikołajki z Media Markt”, zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, wspólnie bawili się nie tylko najmłodsi, ale całe rodziny.

We wtorkowe popołudnie elbląskie lodowisko Helena zamieniło się w bajkową krainę, którą odwiedził święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Uczestnicy „Mikołajek z Media Markt” spędzili ponad półtorej godziny na doskonałej zabawie. A wszystko dopełniła doskonała muzyka oraz pokaz ogniowy wykonany przez grupę z Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego.

Przez cały czas trwania zabawy uśmiech nie schodził z twarzy naszych milusińskich. Dzieci chętnie brały udział w zabawach i konkursach, a przykład z nich szybko wzięli także starsi, którzy równie chętnie dołączyli do wspólnej zabawy. Wszystkich uczestników imprezy słodkimi upominkami nagradzał Święty Mikołaj, który na elbląskie lodowisko przybył na swoich saniach, w asyście elfów i bajkowych maskotek.

- Mam zdjęcie z Mikołajem od którego dostałam batony i wafelki - cieszyła się podczas zabawy 8-letnia Marta. - Lubię przychodzić na lodowisko, bo fajnie można się tu bawić. A jak jest Mikołaj to zawsze jest fajna zabawa.
- Ja brałem udział w konkursie strzałów na bramkę - wtórował młodej Marcie, jej młodszy brat Damian. - I też dostałem słodycze. A teraz jeździmy i ścigami się ze Świętym Mikołajem. Na razie jest od nas szybszy.

Zdaniem wielu uczestników Mikołajki zostały doskonale zorganizowane, lodowisko odpowiednio przystrojone, tak by przypominać uczestnikom o zbliżających się świętach. O tym, że za kilkanaście dni będziemy mieli Boże Narodzenie nie dał zapomnieć także prowadzący Krzysztof Panas, który w odpowiedni nastrój wprowadzał uczestników świątecznymi piosenkami.

- Bardzo się cieszymy, że aż tak wiele osób skorzystało z naszej mikołajkowej oferty - mówi Marek Kucharczyk, Specjalista ds. Marketingu i Reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Miło było patrzeć na te uśmiechnięte twarze najmłodszych naszych gości. Dziękujemy oczywiście firmom i instytucjom, które przyczyniły się i pomogły przy organizacji tej wyjątkowej imprezy dla dzieci.

W czasie spotkania z Mikołajem każdy z uczestników wspólnej zabawy otrzymywał słodki upominek. Dzieci brały udział m.in. w wyścigu bajkowych maskotek, kręceniu hula-hop, czy w konkursie strzelania na bramkę hokejową. Na koniec zabawy św. Mikołaj pożegnał się z dziećmi i obiecał, że za rok także odwiedzi lodowisko Helena... o ile oczywiście, dzieci odwiedzające obiekt MOSiR-u będą grzeczne. Impreza odbyła się dzięki wsparciu następujących sponsorów: Media Markt, Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy.

Tekst i fot. MOSiR