ESWIP nagrodzony przez Marszałka

logo

logo - logo


17 listopada br. w Salach Kopernikańskich olsztyńskiego Zamku odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Podczas spotkania wręczono nagrody i wyróżnienia Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy społecznej i integracji społecznej. W gronie laureatów znalazło się uhonorowane statuetką oraz nagrodą zespołową, Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

Nagrody oraz wyróżnienia przyznawane są corocznie od 2001 roku pracownikom pomocy i integracji społecznej, a także aktywnym liderom organizacji pozarządowych z województwa warmińsko-mazurskiego. Celem przedsięwzięcia jest promocja innowacyjnych i twórczych rozwiązań w dziedzinie pomocy  i integracji społecznej.

To nie jedyny elbląski akcent podczas tego wydarzenia. Nagrodę pieniężną przyznano Pani Krystynie Grzybickiej - dyrektor Domu Pomocy Społecznej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Elblągu, zaś statuetką i nagrodą zespołową uhonorowano elbląski Dom Pomocy Społecznej „Niezapominajka”.

Stowarzyszenie ESWIP