Tylko działaniem można zmienić świat!

Tylko działanie można zmienić świat!

Tylko działanie można zmienić świat! - Tylko działanie można zmienić świat!
Sukces to mieszanka ciężkiej pracy, pomysłowości, talentu i odrobiny szczęścia. Praktycznie wykorzystana energia i odwaga w realizacji nawet najśmielszych pomysłów u niejednego młodego człowieka przekuła się w zyskowny biznes. Im więcej aktywnych jednostek tym dynamiczniejszy rozwój całej społeczności. To właśnie przedsiębiorcy tworzą trzy na cztery miejsca pracy w polskiej gospodarce. Właśnie dlatego  już dziewiąty raz odbywa się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości!

Cykl wydarzeń promujących przedsiębiorczość i aktywność społeczną realizowany jednocześnie w 150. krajach świata. Jest to tydzień szkoleń, prelekcji i wielu innych form zachęcających młodych ludzi do uwolnienia swojej kreatywności i przedsiębiorczości. W tym roku ŚTP odbywa się w dniach 14-20 listopada.

 


Stowarzyszenie Elbląg Europa pragnie zaprosić do włączenia się w  ŚTP wszystkie zainteresowane instytucje edukacyjne, administracyjne oraz lokalnych przedsiębiorców w województwie warmińsko-mazurskim. Z każdym kolejnym rokiem wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem społecznym.  Jest to dobry moment do otwarcia się na lokalną społeczność, edukację obywatelską  oraz przybliżenie społeczeństwu Państwa organizacji.


Wszystkie podmioty zainteresowane współpracą przy Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zachęcamy również do odwiedzenia strony wydarzenia www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

Koordynator regionalny ŚTP
Borys Klejnota