OD 23.09 (piątek) od godz. 18:00 do 26.09 (poniedziałek) do godz. 4:00 - objazdy i zmiany w komunikacji miejskiej

płk. dąbka

płk. dąbka - płk. dąbka


ZKM w Elblągu informuje, że w związku z zaplanowaną odnową nawierzchni zachodniej jezdni ul. płk S. Dąbka i zmianą organizacji ruchu, od 23 września (piątek) od godz. 18:00 do 26 września (poniedziałek) do godz. 4:00 w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany.

Autobusy linii nr 8, 9, 11, 16, 18 i 31 w kierunku skrzyżowania 12 Lutego - Nowowiejska, na odcinku od skrzyżowania Odrodzenia - Dąbka do skrzyżowania Dąbka-Pionierska nie będą zatrzymywały się na wyłączonych z ruchu przystankach.

Tymczasowe przystanki na tym kierunku zostaną ustawione przy al. Odrodzenia, przed skrzyżowaniem z ul. Dąbka oraz przy ul. Dąbka, za skrzyżowaniem z ul. Pionierską.

Autobusy linii nr 7, 12 w obu kierunkach, na odcinku od skrzyżowania Robotnicza - Pionierska do skrzyżowania Dąbka - Piłsudskiego będą kursowały objazdem przez ul. Pionierską i Dąbka. Autobusy tych linii (w kierunku dworca i ul. Warszawskiej) będą zatrzymywały się na przystanku dla linii nr 30, usytuowanym  przy al. Piłsudskiego przed skrzyżowaniem z ul. Wiślicką.

Autobusy linii nr 14 w obu kierunkach, na odcinku od skrzyżowania Brzeska – Robotnicza do skrzyżowania Dąbka – Piłsudskiego, będą kursowały objazdem przez ul. Robotniczą, Pionierską i Dąbka.