„Elbląg za pół ceny” – zapraszamy do współpracy

mini baner

Do 26 sierpnia czekamy na zgłoszenia od firm, które chcą zostać partnerami XI edycji akcji „Elbląg za pół ceny”. Po raz pierwszy do współpracy zapraszamy także podmioty z branży handlowej. Jesienna odsłona akcji odbędzie się 10 i 11 września 2016.

Dotychczas mieszkańcy i turyści w ramach „Elbląga za pół ceny” mogli korzystać z promocyjnych ofert kulturalnych, gastronomicznych, usługowych i wypoczynkowych. W związku z tym, że akcja cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony firm oraz osób korzystających z tych promocji postanowiliśmy zmienić dotychczasową formułę, rozszerzając najbliższą edycję także o punkty handlowe.

Formuła jest otwarta i bezpłatna. Każdy z partnerów przystępujących do „Elbląg za pół ceny” zobowiązuje się przygotować na potrzeby akcji pakiet minimum 3 usług/produktów, które w weekend objęty promocją zostaną obniżone o 50% w stosunku do ceny obowiązującej przed akcją oraz wypełni formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.elblagzapolceny.elblag.eu. Na stronie internetowej dostępny jest również szczegółowy regulamin akcji.

Wypełnioną i podpisaną deklarację należy dostarczyć do Departamentu Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu (Ratusz Staromiejski, Stary Rynek 25), bądź przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nie później niż do 26 sierpnia 2016 roku. Czekamy na Państwa zgłoszenia. W kwietniowej akcji „Elbląg za pół ceny” wzięło udział 50 firm.

REGULAMIN