"Lato w Formie" - gramy i ruszamy się dalej

lato w formie

lato w formie - lato w formie


Za nami znakomita zabawa podczas Dni Elbląga, ale wcale nie zamierzamy zwalniać tempa. Przed nami kolejny weekend z cyklu „Lato w formie”. Co nas czeka?

Na początek - koncertowy piątek. O godz. 11 i 13 na scenie przy katedrze odbędą się koncerty Elbląskiej Orkiestry Kameralnej „Muzyka dla ucha malucha”. O godz. 18 swoje umiejętności zaprezentuje Orkiestra Wojskowa Garnizonu Elbląg – tych, którzy  widzieli popisy naszych żołnierzy, na ten koncert zapraszać nie trzeba. Dla pozostałych to powinien być obowiązkowy punkt programu. A na koniec od godz. 20 po raz kolejny wystąpi Zespół ONI, grający muzykę biesiadną i covery (będą tańce).

W sobotę od rana (godz. 10) Galeria El zaprasza na Śniadanie na trawie. Na dziedzińcu oprócz jedzonka odbędą się warsztaty plastyczne da dzieci, zajęcia zumby, jogi oraz wycieczka rowerowa. Po południu  wracamy na scenę przy katedrze. Od godz. 16 do 17 Marcin Wierzbicki poprowadzi zajęcia zumby fitness. Po nim Stowarzyszenie Alternatywni  zaprasza do udziału w happeningu literackim i warsztatach artystycznych dla całych rodzin. Od godz. 18.30 do 20 wystąpi zespół Planogram (rock, punk).

Niedziela od rana aktywna. O godz. 10 z Miejsca Odpoczynku Rowerzystów (MOR) Green Velo przy rzece Kumieli rusza wycieczka rowerowa. Od 12.30 zapraszamy na Bulwar Zygmunta Augusta gdzie odbędzie się I Festiwal Sportów Wodnych – w programie m.in. zawody kajakowe i możliwość pływania na sprzęcie wodnym. A na koniec (godz. 16-20) czeka nas wieczór polsko-rosyjski. Wystąpią przed nami kapele ludowe Kalinuszki, Warminaki i Sasanki. Serdecznie zapraszamy.

lato w formie

lato w formie - lato w formie