Prezydent Witold Wróblewski wspiera licytacje WOŚP

gadżety

gadżety - gadżety


Piłka z autografami znanych trenerów siatkówki, zestawy gadżetów oraz rodzinne zwiedzanie EPT wspólnie z prezydentem Elbląga, to miejskie atrakcje, które trafią na licytację podczas elbląskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Turniejowa piłka
Na elbląskiej stronie WOŚP można będzie zawalczyć o piłkę podpisaną podczas ubiegłorocznej konferencji prasowej prezydenta Wróblewskiego zapowiadającej Turniej Czterech Trenerów. Na piłce widnieją napisy trenerów dwóch drużyn - Andrea Anastasiego (LOTOS Trefl) i Andrea Gardiniego (AZS Olsztyn). To niebywała gratka dla wszystkich fanów polskiej ligi siatkowej.

Od piwnic po dach – zwiedzanie EPT
Kolejną atrakcją, którą będzie można wylicytować na stronie WOŚP będzie zwiedzanie przez jedną elbląską rodzinę najciekawszych pomieszczeń Elbląskiego Parku Technologicznego, w tym nowoczesnych laboratoriów i udział w eksperymentach tam przeprowadzonych. Wszystko wspólnie z prezydentem Elbląga. Dogodny termin zwiedzania zostanie ustalony z rodziną, które wylicytuje zwiedzanie.

Miejskie gadżety
Natomiast na scenę, gdzie odbędzie się elbląski finał WOŚP, trafi pięć zestawów miejskich gadżetów. W skład każdego zestawu wchodzi – gra planszowa „Elbląska historia” książka „Elbląskie Legendy”, puzzle z wizerunkiem Starego Miasta, pamięć USB w etui z motywem elbląskim, podkładki pod kubek oraz maskotka piekarczyka.

Zachęcamy do licytacji i wspierania w ten sposób Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej na stronie: http://www.wosp-elblag.pl/aukcje


podpisywanie piłki

podpisywanie piłki - podpisywanie piłki

podpisywanie piłki

podpisywanie piłki - podpisywanie piłki

piłka dziś

piłka dziś - piłka dziś

piłka dziś

piłka dziś - piłka dziś

gadżety

gadżety - gadżety