Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi
W Kamieniczkach Elbląskich odbyło się dziś spotkanie Prezydenta Witolda Wróblewskiego z przedstawicielami wszystkich służb mundurowych funkcjonujących na terenie naszego miasta oraz stowarzyszeń i związków kombatanckich.
Przedświąteczne spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, Żandarmerii, Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Urzędu Celnego,  Nadleśnictwa oraz środowisk kombatanckich było przede  wszystkim okazją do podsumowania mijającego roku. Prezydent przedstawił uczestnikom aktualną sytuację w mieście oraz plany i założenia na rok 2016.
- „Chciałbym wszystkim Państwu podziękować za tę roczną współpracę, udział w uroczystościach miejskich, a przede wszystkim za zaangażowanie w zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom naszego miasta. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzę wszystkim radości, spokoju i spełnienia wszystkich planów” – podkreślał Prezydent Witold Wróblewski.
Za dotychczasową współpracę dziękowali również elbląscy kombatanci.
- Serdecznie dziękujemy za opiekę, jaką Prezydent  i pełnomocnik ds. Kombatantów i Współpracy z Wojskiem otaczają kombatantów. Dziękuję przede wszystkim za podjęte działania w sprawie przyjmowania do lekarzy w pierwszej kolejności członków związków kombatanckich. One już są odczuwalne – zaznaczył Józef Nowicki prezes Okręgowego Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Elblągu.

Podczas spotkania dowódca 16 Batalionu Dowodzenia  ppłk Andrzej Duda przekazał Prezydentowi odznakę honorową  16 Batalionu Dowodzenia Ziemi Elbląskiej.

Spotkanie zakończyły świąteczne życzenia i łamanie opłatkiem.

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi