Green Velo szuka partnerów

logo velo

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego, będąca partnerem wykonawczym projektu "Trasy rowerowe w Polsce wschodniej - Promocja" informuje o uzupełniającym naborze podmiotów zainteresowanych uzyskaniem statusu "Miejsca przyjaznego rowerzystom" na Wschodnim Szlaku Rowerowym GREEN VELO.

NABÓR ZGŁOSZEŃ TRWA DO 30 PAŹDZIERNIKA br. DO GODZ. 15:00.

Udział w tej innowacyjnej w skali Polski akcji jest całkowicie bezpłatny i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. W celu uzyskania rekomendacji "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom", należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Informacje nt. naboru wraz z regulaminem MPR oraz linkiem do formularza zgłoszeniowego znajdują się na stronie projektu, www.greenvelo.pl:
http://greenvelo.pl/portal/pl/aktualnosci/zaproszenie-do-udzialu-w-systemie-rekomendacji-miejsc-przyjaznych-rowerzystom-na

PRZED WYSŁANIEM FORMULARZA NALEŻY WYSŁAĆ ZDJĘCIA OBIEKTU ORAZ ZDJĘCIA POTWIERDZAJĄCE ZADEKLAROWANE KRYTERIA PRZYJAZNOŚCI ROWERZYSTOM. POD UWAGĘ BRANE BĘDĄ TYLKO FORMULARZE, DO KTÓRYCH WYSŁANO ZDJĘCIA.

POTWIERDZENIE PRZYJĘCIA FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO WYSŁANE BĘDZIE W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH Z ADRESU MAILOWEGO: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">W formularzu tym wskazać należy, jakie kryteria "przyjazności" pod kątem turystów rowerowych spełnia Państwa obiekt oraz podać dane adresowe i podstawowe informacje o Państwa ofercie.

Zgłoszenie będzie zweryfikowane w listopadzie br. przez audytorów, nadzorujących jakość i wiarygodność przekazywanych informacji.

Zgłoszone obiekty zostaną umieszczone w ogólnodostępnej bazie danych, która będzie się znajdowała na portalu informacyjnym o szlaku www.greenvelo.pl oraz w dedykowanej aplikacji mobilnej. Pozwoli to turystom na uzyskanie kompleksowej informacji o obiektach "przyjaznych rowerzystom" w pobliżu szlaku, a tym samym na zainteresowanie turystów Państwa ofertą.

W razie pytań informacji nt. systemu rekomendacji MPR prosimy o kontakt pod numerem tel. 507 245 142 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 oraz pod mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZESPÓŁ KONSULTANTA DS.PRODUKTU TURYSTYCZNEGO DLA WSCHODNIEGO SZLAKU ROWEROWEGO GREEN VELO
www.greenvelo.pl

Fundusze Europejskie - dla rozwoju Polski Wschodniej Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013

Pomocne informacje:
http://greenvelo.pl/portal/pl/aktualnosci/zaproszenie-do-udzialu-w-systemie-rekomendacji-miejsc-przyjaznych-rowerzystom-na
http://www.greenvelo.pl/