Przełamali się opłatkiem

16 pdz

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski wziął wczoraj udział w wigilii dowództwa 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej. Spotkanie było okazją do podzielenia się opłatkiem oraz przekazania życzeń świątecznych żołnierzom i ich rodzinom.

 

– Życzę Państwu wszelkiej pomyślności oraz szczęśliwych chwil spędzonych w otoczeniu najbliższych. Życzę, by w ten wigilijny wieczór przy stole znaleźli się ci, którzy są dla nas najważniejsi. By ten czas świąteczny był dla nas czasem miłości, radości oraz odpoczynku. Nowy Rok zaś niech będzie wolny od trosk i przyniesie to co najcenniejsze: dobre zdrowie oraz spełnienie wszelkich życiowych planów i zamierzeń – zaznaczył Witold Wróblewski.

Gospodarzem żołnierskiej wigilii był Dowódca 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, gen. dyw. dr Leszek SURAWSKI. W spotkaniu oprócz żołnierzy i pracowników Dywizji udział wzięli przedstawiciele duchowieństwa z Biskupem Elbląskim Jackiem Jezierskim na czele, parlamentarzyści, kombatanci oraz komendanci i szefowie instytucji wojskowych i służb mundurowych Elbląga.

16 pdz
16 pdz
16 pdz
16 pdz