Kryta pływalnia we wrześniu jednak zamknięta

na basenie

na basenie - na basenie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż mimo wcześniejszych zapowiedzi, od 1 wrześniu kryta pływalnia przy ul. Robotniczej nie będzie czynna.

Basen przy ul. Robotniczej, po ponad roku ciągłego funkcjonowania, doczekał się zasłużonej przerwy. Teraz przyszedł czas na planowany wcześniej remont pływalni oraz konserwację urządzeń. MOSiR dziękuje wszystkim mieszkańcom za korzystanie z basenu zarówno w czasie wakacji jak i przez cały miniony rok szkolny.

- Centrum Rekreacji Wodnej jest już po odbiorach i niebawem powinno być udostępnione dla mieszkańców - informuje Marek Wnuk, dyrektor elbląskiego MOSiR-u. - A to oznacza, że część pracowników z krytej pływalni przy ul. Robotniczej, po odbyciu szkoleń, przejdzie do pracy na nowym obiekcie. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom i jednocześnie zapraszamy do korzystania z usług Centrum Rekreacji Wodnej.  

Informujemy, że wszyscy klienci indywidualni, szkoły, kluby sportowe oraz stowarzyszenia zainteresowani korzystaniem z Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka”, zakupem karnetów lub biletów, wynajmem basenów itp. powinni kontaktować się Adamem Krause, kierownikiem nowego obiektu pod nr tel. (55) 625-60-60 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Tekst i fot. MOSiR