Enduroman 2015 – utrudnienia w ruchu

W najbliższy weekend odbędzie się trzydniowa impreza triathlonowa – ENDUROMAN 2015, której częścią będzie wyścig kolarski (sobota, 22.08). W związku z organizacją tego przedsięwzięcia mieszkańcy Elbląga oraz okolicznych miejscowości muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu kołowym.
22 czerwca (sobota) w godzinach 8:50-18:00 zamknięte dla ruchu samochodowego będą ulice: Kwiatkowskiego (na odcinku od ul. Mazurskiej do Al. Jana Pawła II) oraz Al. Jana Pawła II (na odcinku od ul Kwiatkowskiego do ronda kończą-cego Al. Jana Pawła II). Mieszkańcy Modrzewiny oraz pracownicy firm znajdujących się na tym terenie, w wyjątkowych oko-licznościach będą mogli dotrzeć do posesji znajdujących się na ww. odcinkach ulic.
Dalsza część trasy wyścigu będzie biegła drogą wojewódzką 503, na odcinku od Elbląga (ul. Mazurska) do Tolkmicka (rondo łączące ulicę Sportową, Mazurską i Morską). Po tej części trasy zawodnicy będą poruszać się zgodnie z przepisami o ruchu drogowym. Kierowców poruszających się tą trasą prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do wszystkich poleceń Policji, Straży Miejskiej oraz służb organizatora. Osobom przemieszczającym się na trasie Elbląg-Tolkmicko sugerujemy objazd przez Pogrodzie (drogą wojewódzką 504). 

Za utrudnienia przepraszamy.