Konsultacje założeń „Lokalnego programu rewitalizacji Elbląga 2020+”

Urząd Miejski w Elblągu zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu założeń „Lokalnego programu rewitalizacji Elbląga 2020+”. Opinie i uwagi można zgłaszać na formularzu konsultacyjnym, który wraz z projektem dokumentu dostępny jest do pobrania na stronie http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/37093 lub w Departamencie Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Elblągu, przy ul. Łączności 1 (budynek Urzędu Stanu Cywilnego, I piętro pok. nr 2).

Wypełniony formularz konsultacyjny można przekazać:

    - drogą elektroniczną na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    - drogą korespondencyjną na adres: Departament Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg,

    - osobiście pod powyższym adresem.

Bez rozpatrzenia pozostaną opinie i uwagi:

    - z datą wpływu po dniu 9 czerwca br.,
    - przekazane w innej formie niż na formularzu konsultacyjnym (za wyjątkiem uwag zgłoszonych podczas spotkania konsultacyjnego).

Jednocześnie informujemy, że 8 czerwca 2015 r. o godz. 12.00 odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne na temat założeń „Lokalnego programu rewitalizacji Elbląga 2020+”. Spotkanie odbędzie się w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału.