Wraca Kino Samochodowe

Wraca Kino Samochodowe

Wraca Kino Samochodowe - Wraca Kino Samochodowe

Pl. Kazimierza Jagiellończyka znów stanie się „salą kinową”. Przed nami kolejne spotkanie w ramach cyklu „Kolej na kino”. W tym roku także zapraszamy do Kina Samochodowego! Tym razem seans połączony będzie z prezentacją Elbląskich Klasyków. Impreza już 4 września.

Zaczniemy samochodowym piknikiem. O godzinie 16:00 na Plac K. Jagiellończyka zjeżdżać się będą fani dawnej motoryzacji. Będzie to idealna okazja do zobaczenia samochodów, które kilkadziesiąt lat temu jeździły po naszych drogach. Właściciele aut działają w ramach grupy Elbląskie Klasyki. Ich poczynania możecie śledzić na facebooku: www.facebook.com/ElblaskieKlasyki
Podczas pikniku nie zabraknie niespodzianek i konkursów. Zadbamy także o to, aby na imprezie można było coś przekąsić.

Natomiast seans zacznie się o godzinie 20:00. Zagramy komediowy horror z 2021 roku „Niewesołe miasteczko” z Nicolas Cage’m w roli głównej. Wszystkich fanów kina samochodowego zachęcamy do wcześniejszego przyjazdu na plac. Od 19:00 nadawanie zacznie specjalna audycja radiowa, która powstanie na potrzeby kina. A na ekranie emitowane będą propozycje sekcji, warsztatów, zajęć, filmów, które znaleźć możecie w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu i w Kinie Światowid.

Szczegółowe informacje dostępne będą na:
www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz www.swiatowid.elblag.pl

Film – zaproszenie na Kino Samochodowe
https://www.youtube.com/watch?v=aGu88Arh1NQ