Elbląg.eu – zapraszamy do lektury

Informator

Informator - Informator

Jest już dostępny dla mieszkańców Biuletyn Informacyjny Miasta Elbląg – Elbląg.eu, w którym znajdą Państwo wiele bieżących informacji związanych z budżetem miasta, czy realizowanymi inwestycjami. Są w nim również praktyczne informacje dotyczące między innymi punktów szczepień przeciw koronawirusowi, schematów nowych linii komunikacji miejskiej, czy danych teleadresowych departamentów i biur Urzędu Miejskiego w Elblągu.

 

 - Rok 2020 to czas, w którym elblążanie osiągali sukcesy, w mieście wystartowały wyczekiwane latami inwestycje, a my wszyscy przekonaliśmy się,  jak  ważna jest wrażliwość, pomoc i wsparcie drugiego człowieka. Przeczytają Państwo o tym  na kolejnych stronach biuletynu. Zachęcam Państwa do lektury – podkreśla Prezydent Witold Wróblewski.
Papierowe wydanie Biuletynu informacyjnego dostępne jest w Urzędzie Miejskim, instytucjach miejskich, niektórych sklepach spożywczych, w tym w sieciach PSS Społem oraz w spółdzielniach mieszkaniowych. Wydanie można również pobrać w wersji pdf.
Link do pobrania - https://elblag.eu/index.php/ochrona-rodowiska-4631/15724-biuletyn-informacyjny-miasta-elblag