Hulajnogi na ulicach Elbląga (dezynfekowane)

hulajnogi

Z początkiem marca hulajnogi elektryczne blinkee.city wróciły na ulice Elbląga. Jak się jednak okazuje sympatia elbląskich użytkowników wobec ekologicznych jednośladów była tak duża, że operatorzy hulajnóg planują znaczne poszerzenie działalności.

Ubiegły sezon pokazał nam, że elektryczne hulajnogi spotkały się z tak dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta, że wielokrotnie dotychczasowa liczba pojazdów okazywała się niewystarczająca. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na znaczne zwiększenie floty. Jeszcze w marcu do dyspozycji mieszkańców Elbląga oddanych będzie ponad 110 hulajnóg. - mówi city manager blinkee.city w Elblągu.

Dodatkowe środki ostrożności dotyczące hulajnóg w związku z koronawirusem:

"Nasi drodzy hulajnogowicze w świetle ostatnich wydarzeń elektryczne jednoślady Blinkee.city to teraz chyba jedne z najbezpieczniejszych środków komunikacji ale dmuchamy na zimne! W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID - 19 zwanego potocznie koronawirusem nasza firma Hulajnogi Elbląg wprowadza dodatkowe środki zapobiegawcze. Nasi pracownicy podczas prac serwisowych zarówno na mieście jak i w biurze będą przeprowadzać dezynfekcjie. Miejsca takie jak rączki i manetki z którymi użytkownik ma bezpośredni kontakt będą dezynfekowane. Wszystkie te i inne działania robimy by zwiększyć wasze bezpieczeństwo podczas użytkowania hulajnóg.

Operatorzy elektrycznych hulajnóg zapowiadają także, że wraz ze zwiększeniem liczby pojazdów powstaną w mieście nowe strefy służące do rozpoczynania i zakańczania pojazdów. Ma to stanowić odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców związane przede wszystkim z wykorzystywaniem hulajnóg do codziennego przemieszczania się.

Cieszymy się, że hulajnogi służą w Elblągu nie tylko jako sposób na spędzanie wolnego czasu ale też jako środek transportu do pracy oraz szkoły i chcemy odpowiednio reagować na takie potrzeby. Staramy się na bieżąco modyfikować układ stref w mieście na podstawie własnych obserwacji ale jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie mieszkańców. Dlatego serdecznie zapraszamy do naszego biura przy Skwerze Pocztowym! Chętnie poznamy opinie użytkowników! - dodają przedstawiciele operatora blinkee.city w Elblągu.

Blinkee.city Elbląg zapowiada także liczne promocje z lokalnymi partnerami.

Poruszaj się z punktu A do punktu B szybko i bezpiecznie. Pamiętaj o zachowywaniu kultury jazdy i zwracaj uwagę na innych użytkowników ruchu drogowego i pieszych.