Elbląskie Targi Pracy i Edukacji

http://www.elblag.eu/index.php/z-ycia-miasta-fotoreportae/13243-elblaskie-targi-pracy-i-edukacji-2

http://www.elblag.eu/index.php/z-ycia-miasta-fotoreportae/13243-elblaskie-targi-pracy-i-edukacji-2 - http://www.elblag.eu/index.php/z-ycia-miasta-fotoreportae/13243-elblaskie-targi-pracy-i-edukacji-2

Ponad 1550 ofert, 72 wystawców, prezentacje aktualnej oferty kształcenia elbląskich szkół ponadgimnazjalnych i wyższych – wczoraj w Hali Sportowo – Widowiskowej przy Al. Grunwaldzkiej odbyły się Elbląskie Targi Pracy i Edukacji.

Celem organizowanych targów jest m.in. zaprezentowanie ofert pracy oraz  oferty edukacyjnej wszystkich szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych w powiązaniu z regionalnym rynkiem pracy. Szkoły przedstawiały kierunki kształcenia, zawody, ale także informacje o zasadach rekrutacji, ofertę dodatkowych zajęć dających możliwości rozwijania indywidualnych zainteresowań i uzdolnień. Dyżurujący doradcy zawodowi oraz pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych udzielali porad  i informacji o zawodach.

Podczas Targów można było zapoznać się z ofertą pracy  służb mundurowych, a także skorzystać z porad pracowników PIP, ZUS, US, doradców kariery, którzy udzielali porad zawodowych i informacji z zakresu pośrednictwa pracy.

Organizatorami Targów byli:  Prezydent Witold Wróblewski, Powiatowy Urząd Pracy i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu.

Galeria zdjęć