Ogólnopolskie Forum Fotografii Krajoznawczej za nami

pttk

pttk - pttk

Ponad 50 pasjonatów fotografii wzięło udział w Ogólnopolskim Forum Fotografii Krajoznawczej PTTK zorganizowanym przez Klub Fotograficzny Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej oraz Komisję Fotografii Krajoznawczej ZG PTTK. Przez trzy dni (od 23 do 25 czerwca 2017) uwieczniali na swoich aparatach piękno Elbląga i okolic. Efektem ich pracy będzie wystawa poplenerowa we wrześniu 2017.

Ogólnopolskie Forum Fotografii Krajoznawczej PTTK co roku odbywa się w innym mieście. W tym roku gospodarzem tej ważnej dla środowiska fotograficznego imprezy był Klub Fotograficzny PTTK Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej w Elblągu. W tegorocznej edycji Forum uczestniczyło ponad 50 przedstawicieli klubów i komisji fotograficznych PTTK z 21 miejscowości z całej Polski. Goście zwiedzili m.in. elbląską starówkę, Wysoczyznę Elbląską oraz Żuławy Elbląskie. Zwiedzili m.in. Frombork, Malbork, Raczki Elbląskie (fotorelacja z imprezy wkrótce na www.fotokfk.blogspot.com).

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i ponownie zapraszamy do Elbląga! Do zobaczenia na szlaku!

Organizator: Klub Fotograficzny PTTK Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej w Elblągu, Komisja Fotografii Krajoznawczej PTTK ZG PTTK
Patronat honorowy: Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, Maciej Romanowski Starosta Elbląski
Patronat medialny: Elbląska Gazeta Internetowa portel.pl, Dziennik Elbląski, Polskie Radio Olsztyn
Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec oraz Komisji Fotografii Krajoznawczej ZG PTTK

 Henryk Myśliński, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej

Załączniki:
1.    Fot.Waldemar Górnisiewicz (na zdjęciu uczestnicy OFFK PTTK 2017)