Galeria EL zaprasza: Śniadanie na trawie / 2 lipca 2016, godz. 10

baner

Mówi się, że co się odwlecze to nie uciecze. Dwa tygodnie temu plany śniadaniowe pokrzyżowała pogoda, jednak nie poddajemy się i już w najbliższą sobotę, 2 lipca, zapraszamy ponownie na "Śniadanie na trawie".

Mamy nadzieję, że tym razem pogoda nie sprawi nam kłopotu i 2 lipca spędzimy miło czas na dziedzińcu Galerii EL. Mimo, to będziemy bacznie śledzić prognozy i w razie niesprzyjających okoliczności przyrody zastrzegamy sobie odwołanie imprezy.

 

Także w tym roku dziedziniec Galerii EL w weekendy będzie polem piknikowym. Dobre, zdrowe jedzenie, sztuka, muzyka i fajna atmosfera to stałe elementy tych spotkań, które zapoczątkowaliśmy w zeszłym roku i które chyba na stałe weszły do naszego repertuaru imprez.

Myślą przewodnią najbliższego spotkania będzie wymiana: ciuchów, jedzenia czy niepotrzebnych sprzętów domowych. Jeśli zatem macie sprzęty domowe czy ubrania, które chcielibyście oddać w dobre ręce, wymienić się lub sprzedać za symboliczną kwotę to zapraszamy na Kuśnierską.

Lubiących aktywnych wypoczynek na pewno ucieszy lekcja zumby, którą poprowadzi Marta Demko oraz zajęcia jogi. Oprócz tego proponujemy udział w rowerowej przejażdżce z przewodnikiem tropem form przestrzennych. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych w postaci warsztatów plastycznych.

Szczegółowy program:
godz. 10: wycieczka rowerowa szlakiem form przestrzennych (zbiórka pod Galerią EL) - prowadzi Maciej Olewniczak
godz. 11: warsztaty plastyczne dla najmłodszych - prowadzi Ewelina Jeziorska
godz. 12: zumba z Martą Demko
godz. 16.30: zajęcia z jogi

Muzykę na żywo zapewni Roger Messer (Doin' Works Records)

Jeśli to możliwe prosimy o zabranie swoich talerzy i sztućców - w celu oszczędności śmieci.

Jeśli macie swoje pomysły, które chcielibyście z nami zrealizować podczas "Śniadań na trawie" jesteśmy otwarci na propozycje.

Serdecznie zapraszamy 2 lipca 2016 od godz. 10. Wstęp wolny!