Galowo i koncertowo...

lato w formie

lato w formie - lato w formie


Galowo i koncertowo, tak zapowiada się kolejny weekend cyklu „Lato w Formie”.

W piątek 17 czerwca zobaczymy w akcji dzieci i młodzież ze wszystkich sekcji działających w Młodzieżowym Domu Kultury. Koncert Galowy MDK rozpocznie się na scenie przed Katedrą o godz. 18. Będzie można m. in. usłyszeć dźwięki różnych instrumentów „na żywo”, obejrzeć obrazy, jakie powstają w pracowniach plastycznych MDK, posłuchać wokalistów, zagrać w warcaby, szachy – i to tylko część atrakcji.

W sobotę ruszamy ze sceną o godz. 17. Na początek muzyka biesiadna (Zespół Jupiter). Dalej nieco cięższe brzmienie: od 19 zespół rockowy Waizy, a od godz. 20 rock z elementami punku i metalu w wykonaniu Ally Died z Tczewa. W ramach „Lata w formie” już od godz. 10  zapraszamy na śniadanie na trawie w Galerii EL. Myślą przewodnią spotkania będzie wymiana: ciuchów, jedzenia czy niepotrzebnych sprzętów domowych. Jeśli zatem macie sprzęty domowe czy ubrania, które chcielibyście oddać w dobre ręce, wymienić się lub sprzedać za symboliczną kwotę to zapraszamy na Kuśnierską. Lubiących aktywny wypoczynek na pewno ucieszy lekcja zumby, którą poprowadzi Marta Demko. Oprócz tego będzie można wziąć udział w rowerowej przejażdżce z przewodnikiem tropem form przestrzennych oraz tradycyjnie już zwiedzić aktualne wystawy w Galerii EL. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych w postaci warsztatów plastycznych. Na miłośników dwóch kółek w sobotę czeka jeszcze jedna impreza – Odjazdowy bibliotekarz. To około 20-kilometrowy rajd rowerowy bibliotekarzy, czytelników oraz miłośników książki, bibliotek i rowerów. Wszystkie mole i nie mole książkowe zapraszamy!

W ostatnim dniu weekendu, na scenie od godz. 17 wystąpi Marek Józefów z koncertem szant, a w godz. 18 – 20 Zespół ONI (muzyka biesiadna).

Serdecznie zapraszamy!

Na stronie www.turystyka.elblag.eu znaleźć można szczegóły imprez towarzyszących projektowi „ Lato w formie”.

plakat

plakat - plakat