Hity opery i operetki

Pani Katarzyna

Pani Katarzyna - Pani Katarzyna


Najbardziej znane i lubiane arie z oper i operetek oraz pieśni miłosne będzie można usłyszeć już 12 czerwca! Podczas koncertu „Miłość to niebo na ziemi” w operze, operetce i filmie, EOK pod batutą Stefana Johannesa Waltera wystąpi u boku znakomitej sopranistki – Katarzyny Dondalskiej!

Podczas zbliżającego się muzycznego wieczoru usłyszymy ponadczasowe utwory wybitnych twórców opery jak: Franz Lehar, Giuseppe Verdi, Giacomo Puccini oraz Johann Strauss. Program koncertu „ukaże najpiękniejsze uczucie, jakie rodzi się w sercu człowieka. Katarzyna Dondalska widzi je i odczuwa w różnych barwach i wymiarach - od rodzicielskiej po gorącą, porywającą, uskrzydlającą. To repertuar, który słowem i muzyką w pełni odmaluje wszelkie możliwe kolory miłości”. Nastrój podsycą jeszcze pieśni Fredericka Loewe, Franza Grothe i Krzesimira Dębskiego. Będzie to z pewnością pełna emocji i wzruszeń uczta muzyczna
w towarzystwie światowej sławy śpiewaczki Katarzyny Dondalskiej, która występuje w najsłynniejszych operach na całym świecie. Jej niezwykły śpiew o różnych odcieniach miłości z pewnością sprawi przyjemność wszystkim wielbicielom opery i operetki.

Zapraszamy na ten niezapomniany wieczór w krainie najpiękniejszych melodii!

„Miłość to niebo na ziemi” w operze, operetce i filmie, 12.06.2016 r., Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu, godz. 18:00. Bilety: 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy) do nabycia w Biurze Koncertowym EOK (Stary Rynek 25, Ratusz Staromiejski). Biuro czynne: pn., śr., pt. 8:00 – 16:00, wt., czw. 10:00 – 18:00. Rezerwacja telefoniczna: 55 237 47 49 lub elektroniczna: www.eok.elblag.eu

Sponsor Strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Siemens Sp. z o.o.
Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Grupa Energa
Sponsorzy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Metal Expert Sp. z o.o. Sp. J, Meble Wójcik, Noble Instruments, Toyota Knedler Sp. z o.o.