IX edycja konkursu poetyckiego „Buntuję się, więc jestem” - zapraszamy do udziału!

inspiracja

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu, wzorem lat ubiegłych, zaprasza młodych ludzi obdarzonych talentem literackim do udziału w konkursie poetyckim Buntuję się, więc jestem.

 

Celem konkursu jest prezentacja pierwszych poetyckich prób, zachęcenie do pokazania własnych tekstów, a także zaprezentowania ich szerszemu kręgowi odbiorców.

Konkurs jest realizowany w dwóch kategoriach wiekowych:
- uczniowie szkół gimnazjalnych 13-15 lat
- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych 16-19 lat

Każdy uczestnik dostarcza (osobiście lub drogą listowną) jeden zestaw składający się z pięciu utworów poetyckich, które nie były dotychczas publikowane i nagradzane w innych konkursach. DODATKOWO należy przesłać ten sam zestaw konkursowy drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zestawy powinny być opisane godłem (pseudonimem), które ma charakter jednorazowy (uczestnicy poprzednich edycji nie mogą używać tych samych pseudonimów).

Prace konkursowe należy składać (zarówno drogą listowną, jak i elektroniczną!) w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia  2016 r. na adres:  Młodzieżowy Dom Kultury ul. Bema 37, 82-300 Elbląg, z dopiskiem „Konkurs poetycki G [dla uczniów gimnazjów]; P [dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych]” oraz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy na stronę internetową www.mdk.elblag.pl (zakładka REGULAMINY) po więcej informacji o konkursie (regulamin i karta zgłoszenia).