„Wysoczyzna Elbląska” – wystawa w Galerii Regionalnej

wysoczyzna
Biblioteka Elbląska i PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zapraszają na otwarcie wystawy pt. „Wysoczyzna Elbląska”, które odbędzie się 10 kwietnia o godz. 18.00 w Dziale Literatury Naukowej i Zbiorów Regionalnych Biblioteki Elbląskiej. Wstęp wolny.

Dziewięć osób i dwadzieścia kilka zdjęć prezentujących różne spojrzenia na Wysoczyznę Elbląską, wśród nich prace autorstwa: Zygmunta Gawrona, Grzegorza Hryniewicza, Rafała Kotyły, Łukasza Kotyńskiego, Konrada Kosacza, Krzysztofa Koseckiego, Miłosza Kulawiaka, Michała Skroboszewskiego i Dominika Żyłowskiego. To kolejna, z zaplanowanego cyklu, wystawa w Galerii Regionalnej (wcześniejsze to: „Bażantarnia wczoraj i dziś” oraz „Mierzeja Wiślana”). Po otwarciu wystawy odbędzie się spotkanie z Jolantą Zielińską z Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, która opowie o niezwykłych walorach przyrodniczych i turystycznych Wysoczyzny Elbląskiej.  Zapraszamy!

Wystawę będzie można oglądać w godzinach otwarcia biblioteki: poniedziałek-piątek: 9.00-18.00, sobota: 9.00-15.00.

Wystawa organizowana jest w ramach projektu: „Organizacja imprez cyklicznych PTTK i wzmocnienie turystyki miejskiej w Elblągu” dofinansowanego przez Gminę Miasto Elbląg.

Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. C. Norwida
Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej