Marcin Wyrostek - Tango Corazon - EOK

marcin wyrostek
Sala sportowa zamieni się w prawdziwą salę koncertową… Elbląska Orkiestra Kameralna zagra z Marcinem Wyrostkiem i Zespołem Tango Corazon pod batutą Maestro Marka Mosia. Nowy album Marcina Wyrostka pt.: „For Alice” to bardzo udane połączenie trzech elementów. Własnego stylu, jaki udało się artyście przez kilka lat wypracować, klasycznego tanga i europejskiej muzyki folk. Elblążanie będą mieli okazję posłuchać artysty na żywo już 25.03.2015 r.,w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu.

Ten wieczór wyjątkowy będzie pod wieloma względami. Nie tylko z powodu występujących artystów, przybyłych gości czy charakteru koncertu, ale także jego miejsca. Specjalnie na to wydarzenie już od dawna przygotowywana jest Sala Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu, gdzie zasłonięte zostaną kotarami boczne trybuny, a krzesła rozstawione będą na płycie boiska. Piękny wystrój sali oraz jej  niecodzienna oprawa i akustyka to gwarancja doskonale spędzonego wieczoru. Podczas koncertu artysta zaprezentuje swoją najnowszą płytę pt.: „For Alice”. Nagrania na niej stanowią przekrój przez dotychczasowe dokonania i fascynacje akordeonisty. Jest też dedykowana jego żonie, bo jak mówi sam artysta „płyta jest podziękowaniem dla mojej żony za jej miłość, cierpliwość i poświęcenie. Co więcej – urodził nam się synek. Dlatego "For Alice" to takie podsumowanie mojej drogi artystycznej i życiowej, o jakim zawsze marzyłem.” Tego wieczoru artysta niewątpliwie odkryje tajemnice akordeonu zabierając Państwa w prawdziwą muzyczną podróż…

25.03.2015 r., Centrum Sportowo-Biznesowe w Elblągu, godz. 19:00 Bilety w cenie: 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy).

Elbląska Orkiestra Kameralna przygotowała również atrakcyjną ofertę dla uczniów i studentów, którzy za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej otrzymają bilet w cenie 20 zł!

Sponsor Strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Siemens Sp. z o.o.
Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Grupa Energa
Sponsorzy Wspierający: EPEC Sp. z o.o., Meble Wójcik, Toyota Knedler Sp. z o.o., PZU