28. Salon Elbląski – zapraszamy do udziału!

salon
Od ostatniego Salonu Elbląskiego mijają dwa lata, pora więc ogłosić nabór do kolejnej, dwudziestej ósmej już edycji tej imprezy. Termin przyjmowania zgłoszeń do 3 kwietnia 2015 r.

W Salonie Elbląskim mogą wziąć udział artyści związani z elbląskim środowiskiem plastycznym. Przed zgłoszeniem chęci udziału należy zapoznać się z Regulaminem XXVIII Salonu Elbląskiego, po czym wypełnić kartę zgłoszeniową oraz dostarczyć zdjęcia maksymalnie 3 prac, powstałych w ciągu ostatnich 2 lat czyli nie wcześniej niż po 1 września 2013 r. Nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o technikę wykonania prac.

Zgłoszenia – w wersji tradycyjnej lub elektronicznej – przyjmowane są do 3 kwietnia 2015 r. Do 10 kwietnia z nadesłanych propozycji wybrane zostaną prace, które od 28 maja do 5 lipca zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii EL. Za dobór prac do wystawy odpowiedzialni będą: Jarosław Denisiuk  – Dyrektor CS Galeria EL, Karina Dzieweczyńska – Kierownik Działu Inicjatyw Programowych i Reklamy / Specjalista ds. Kolekcji oraz Marta Demko – Specjalista ds. Edukacji / Kurator.

Szczegółowy Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie www Galerii EL oraz na miejscu w Centrum Sztuki Galerii EL przy ul. Kuśnierskiej 6.

Dodatkowych informacji udziela także Marta Demko – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 55 625 67 83.