Romantyczny prezent pod choinkę – bilet na walentynkowy koncert EOK z Anną Dereszowską i zespołem Machina del Tango

tango
W wigilię dnia św. Walentego Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza na koncert, w którym królować będzie najbardziej zmysłowy taniec – tango. Najpiękniejsze tanga filmowe usłyszeć będzie można w wykonaniu aktorki i wokalistki Anny Dereszowskiej oraz zespołu Machina del Tango i elbląskich kameralistów.

Tangiem można wyrazić emocje - wielką miłość, namiętność, smutek i tęsknotę. Dzień przed Walentynkami, 13 lutego 2015, odbędzie się koncert, który za sprawą tang z kultowych filmów, romantycznie nastroi wszystkich zakochany, a w pozostałych słuchaczach na pewno  obudzi ciepłe uczucia.

W programie koncertu znajdą się utwory z filmów "Moulin Rouge", "Pół żartem pół serio", „Zapach kobiety”, "Kabaret" czy "Vabank II, czyli riposta". Nie wszystkie kompozycje od początku były tangami. Ich wyboru i aranżacji dokonała Urszula Borkowska, która zinterpretowała sławne dzięki filmom tanga, a także przearanżowała na tanga inne filmowe motywy.

Machina del Tango, to zespół muzyków zafascynowanych tangiem. Nic dziwnego, że to właśnie oni, wraz z wokalistką o zmysłowym głosie, Anną Dereszowską, wykonają repertuar „Tango Va Banque - Tanga Filmowe”. Usłyszymy m.in. „W małym kinie”, „Każda kobieta to szpieg” z filmu "Lata 20…, lata 30", „Uciekaj moje serce” z serialu "Jan Serce", "Mein Herr" z "Kabaretu", który w filmie brawurowo wykonała Liza Minelli.

Dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu wyjątkowy, świąteczny prezent dla ukochanej osoby, proponujemy bilet na repertuar „Tango Va Banque - Tanga Filmowe” - na pewno sprawi  radość.

Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza na koncert  13.02.2015 r. na godz. 19:00 , do Teatru im. A. Sewruka  w Elblągu.

Bilety: 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy) do nabycia w Biurze koncertowym EOK, Stary Rynek 25, Ratusz Staromiejski. Biuro czynne: pn., śr., pt. 8:00-16:00, wt., czw. 8:00-18:00. Rezerwacja telefoniczna: 55 237 47 49 lub elektroniczna: www.eok.elblag.eu.

Sponsor Strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Siemens Sp. z o.o.
Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Grupa Energa
Sponsorzy Wspierający: EPEC Sp. z o.o., Meble Wójcik, Toyota Knedler Sp. z o.o.