Kolędowe spotkanie z EOK i Mateuszem Damięckim

Mikołajki tuż tuż…, bo już 6 grudnia. Tego dnia każdy, duży i mały, pod poduszką, w skarpecie lub bucie szuka podrzuconych przez Mikołaja prezentów. Nie masz jeszcze pomysłu na Mikołajkowy podarunek? Idealnym rozwiązaniem będzie zakup biletu Elbląskiej Orkiestry Kameralnej na koncert pt. „Kolędowe spotkanie z EOK, duetem PULSACIONES i Mateuszem Damięckim”.Udział w tym muzycznym wydarzeniu każdego wprawi w prawdziwie świąteczny nastrój. Koncert to nie tylko coś dla ucha, ale także dla duszy. Piękne utwory inspirowane kolędami pozwolą  oderwać się od problemów codzienności i przenieść w miejsca odległe, przepełnione magią i niezwykłą atmosferą świąt.

Podczas koncertu usłyszymy melodie znanych i lubianych kolęd, w nietypowych aranżacjach. Utwory pochodzą  ze świątecznej płyty „Pulsaciones - December Night”. Zespół PULSACIONES  to wybitni, obsypani międzynarodowymi nagrodami muzycy Andrzej Heimowski - gitarzysta ,solista i kameralista oraz Mikołaj Majkusiak- akordeonista, kompozytor, producent i aranżer, którzy do udziału w koncercie zaprosili muzyków grających na instrumentach etnicznych oraz aktora Mateusza Damięckiego, który dzięki wybranym tekstom, przybliży genezę świątecznych obyczajów.   

Elbląską Orkiestrę Kameralną poprowadzi Maestro Marek Moś.
Fragmentów utworów zespołu Pulsaciones ze świątecznej płyty "December Night" można posłuchać pod adresem:
https://soundcloud.com/pulsaciones_studio/pulsaciones-december-night-fragmenty-utworow
Koncert odbędzie się  21 grudnia 2014r. w Bibliotece Elbląskiej im. C.K. Norwida w Elblągu, godz.18:00. Bilety: 40 zł (normalny), 35 zł (ulgowy) do nabycia w Biurze koncertowym EOK, Stary Rynek 25, Ratusz Staromiejski.  Biuro czynne: pn., śr., pt. 8:00-16:00, wt., czw. 8:00-18:00. Rezerwacja telefoniczna: 55 237 47 49 lub elektroniczna: www.eok.elblag.eu.


Sponsor Strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Siemens Sp. z o.o.
Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Grupa Energa
Sponsorzy Wspierający: EPEC Sp. z o.o., Meble Wójcik, Toyota Knedler Sp. z o.o.